IP видео надзор

HD-CVI video nadzor

AHD video nadzor

HD-SDI видео надзор

Аналоген видео надзор

PC картички за видео надзор

Alarmni sistemi - PARADOX

Protivpožarni sistemi - LST Labor Strauss

Protivpožarni sistemi - Wizmart & Global Fire Equipment

Sistemi za detekciju CO

Kontrola pristupa - Geovision

Kontrola pristupa - CDVI / Position Technology

Kontrola pristupa - Soca, Soyal

Kontrola pristupa - ZKTeco

Kontrola stražarske službe - ILOGGER

Kontrola pristupa - Ozak

Oprema za ozvučenje - CEOPA

Mrežna oprema

Материјали за инсталација

Специјална опрема

Bitron Интерфони

Dahua video interfoni

WS video interfoni

Optika - Pigtail (8 proizvoda)

 
Beograd, Srbija
Podgorica, Crna Gora
Kranj, Slovenija
Banja Luka, BIH
Zagreb, Hrvatska
Skopje, Makedonija

DK-25332-02
Fiber optički pigtail

LC, simplex, multimodni 50/125 μ, dužina 2m, set od 12 komada

Cena je za set od 12 komada. Ne prodaje se pojedinačno.

Вашата цена со попустот
58,80Додади во кошничката
 
Beograd, Srbija
Podgorica, Crna Gora
Kranj, Slovenija
Banja Luka, BIH
Zagreb, Hrvatska
Skopje, Makedonija

DN-96008-1
Fiber optički kapler

LC-LC, duplex, multimodni, kućište od polimera

Вашата цена со попустот
6,33Додади во кошничката
 
Beograd, Srbija
Podgorica, Crna Gora
Kranj, Slovenija
Banja Luka, BIH
Zagreb, Hrvatska
Skopje, Makedonija

DK-29332-02
Fiber optički pigtail

LC, simplex, OS2, singlmodni 9/125 μ, dužina 2m, set od 12 komada

Cena je za set od 12 komada. Ne prodaje se pojedinačno.

Вашата цена со попустот
58,80Додади во кошничката
 
Beograd, Srbija
Podgorica, Crna Gora
Kranj, Slovenija
Banja Luka, BIH
Zagreb, Hrvatska
Skopje, Makedonija

DN-96007-1
Fiber optički kapler

LC-LC, duplex, singlmodni, kućište od polimera

Вашата цена со попустот
6,33Додади во кошничката
 
Beograd, Srbija
Podgorica, Crna Gora
Kranj, Slovenija
Banja Luka, BIH
Zagreb, Hrvatska
Skopje, Makedonija

DK-25221-02
Fiber optički pigtail

SC, simplex, OM2, multimodni 50/125 μ, dužina 2m, set od 12 komada

Cena je za set od 12 komada. Ne prodaje se pojedinačno.

Вашата цена со попустот
25,80Додади во кошничката
 
Beograd, Srbija
Podgorica, Crna Gora
Kranj, Slovenija
Banja Luka, BIH
Zagreb, Hrvatska
Skopje, Makedonija

DN-96004-1
Fiber optički kapler

SC-SC, duplex, multimodni, plastično kućište

Вашата цена со попустот
2,24Додади во кошничката
 
Beograd, Srbija
Podgorica, Crna Gora
Kranj, Slovenija
Banja Luka, BIH
Zagreb, Hrvatska
Skopje, Makedonija

DK-29221-02
Fiber optički pigtail

SC, simplex, OS2, singlmodni 9/125 μ, dužina 2m, set od 12 komada

Cena je za set od 12 komada. Ne prodaje se pojedinačno.

Вашата цена со попустот
25,80Додади во кошничката
 
Beograd, Srbija
Podgorica, Crna Gora
Kranj, Slovenija
Banja Luka, BIH
Zagreb, Hrvatska
Skopje, Makedonija

DN-96003-1
Fiber optički kapler

SC-SC, duplex, singlmodni, plastično kućište

Вашата цена со попустот
3,30Додади во кошничката